5 варіантів запрошень на дитячий день народження

Вирішивши влаштувати своєму спадкоємцю захопливе свято на день народження, обов’язково подбайте про яскраві запрошення для гостей. Це не просто традиція, а можливість влаштувати захід, що запам’ятається не тільки імениннику, а й усім його друзям.

Яким має бути запрошення на день народження можна переглянути за посиланням https://svyatkov.com.ua/blog/zaproshennja_na_den_narodzhennja/2018-02-16-55 Пропонуємо вам на вибір п’ять цікавих варіантів.

1. Традиційна листівка

Класичне запрошення у вигляді картки – це гарний спосіб сповістити гостей про свято. Його можна замовити в інтернет-магазині святкової атрибутики без обмежень за кількістю. Дизайн листівки можна обрати у відповідності з тематикою дня народження, а текст написати власноруч. Останній обов’язково має містити інформацію про дату, місце і час святкування

2. Стилізоване запрошення

Ще один відмінний варіант для стилізованої вечірки – листівка, виконана відповідно до теми свята. Вона може бути у формі корони, якщо планується захід для маленьких принцес, чи у вигляді маски, якщо день народження буде у стилі супергероїв. Варіантів, насправді, дуже багато, то ж включайте фантазію.

3. Листівка-сюрприз

Враховуючи вік гостей свята, можна підігріти їх цікавість, вручивши їм запрошення на день народження, наприклад, всередині повітряної кулі. Напевно такий неординарний підхід викличе захоплення у дітей! А для вас це не спричинить ніяких незручностей та значних фінансових трат.

4. Електронне запрошення

Сьогодні, у час, коли у кожного є мобільний телефон, актуальними стають яскраві запрошення у вигляді смс-повідомлення. Такі пропонує, наприклад, інтернет-портал «Святков». Вони виготовляються в одному екземплярі, а ви вже зможете відправляти їх будь-якій кількості абонентів. Це дуже зручно, адже відразу можна отримати відповідь, чи зможуть запрошені відвідати захід.

5. Відеозапрошення

Якщо іменинник вже достатньо дорослий для того, щоб запросити друзів на день народження на камеру, спробуйте такий варіант. Записавши кумедне відео, можна надіслати його гостям електронною поштою и за допомогою соціальних мереж. У будь-якому разі такий підхід буде гідно оцінений дітворою!

Головне, не відмовлятися від розсилання листівок, адже вони демонструють правила хорошого тону. Окрім того, запрошення – це додатковий розігрів перед яскравим та колоритним святом, організованим на честь вашої дитини. Влаштувати незабутній день народження для свого найріднішого іменинника так просто!