Як фотографуватися повним дівчатам (пози, фото)

Опубликовано: 10 сентября 2017
5058 раз

Кожній представниці прекрасної половини людства хочеться виглядати на фотографіях гарно і привабливо. Не виняток і повні дівчата. Приховати недоліки і підкреслити свої достоїнства допоможуть певні хитрощі. Якщо вы вже купили фотоапарат на сайті euro-technika.com.ua, та прагнее скоріше зробити першу фотосесію, то нижче пропонуємо ознайомитися з тим, які ракурси краще всього вибирати повним дівчатам, щоб виглядати на фото чарівно.

Перш за все експерти радять під час фотографування тримати рівно спину і не сутулитися. Якщо дівчина буде сутулитися, то візуально буде здаватися низькою, в той же час правильна постава зробить її стрункішою. Крім того, потрібно розправити плечі, втягнути живіт і трішки виставити вперед груди. Пам'ятайте, постава повинна виглядати природно (фото 1).

Як фотографуватися повним дівчатам (пози) - фото1

Можна проекспериментувати з позами. Повним дівчатам не рекомендують фотографуватися прямо, так тільки можна додати своєму образу зайві кілограми. Поза повинна бути трішечки повернутою, причому обличчя спрямоване на фотографа. По словам експертів, поза впівоберта візуально зменшить стегна і приховає недоліки фігури. А от прямі лінії навпаки, тільки додадуть пишності формам. Потрібно намагатися уникати широко розставлених рук та ніг. В позі повинні бути вигини. Наприклад, дівчина буде виглядати гарно на фото, якщо стане боком і трішечки прогнеться назад (фото 2).

Як фотографуватися повним дівчатам (пози) - фото2

Якщо проблемним місцем є руки, то не потрібно їх притискати до тіла, інакше на фото вони будуть виглядати занадто товстими. Краще їх розвести в сторону, або заховати за спину. Можна зробити фото у русі. Повним дівчатам рекомендують піднятися на носочки, або зімітувати рухи. Так вони не тільки будуть здаватися високими, але і візуально скинуть пару кілограмів. До речі, в такій позі фігура здається майже невагомою і жіночною (фото 3).

Як фотографуватися повним дівчатам (пози) - фото3

Відмовтеся від послуг фотографа, якщо він відразу починає фотографувати вас знизу. Це не правильно, бо якщо тіло буде знаходитися вище рівня зйомки, то фігура буде мати непропорціональні розміри і здаватиметься дуже товстою, буде видно друге підборіддя. Експерти рекомендують сидіти або стояти на рівні об'єктива (фото 4).

Як фотографуватися повним дівчатам (пози) - фото4

Якщо ви плануєте фотографуватися сидячи, то потрібно підібрати правильну позу. Зйомка в фас для цього конкретного випадку не підходить. Краще фотографуватися збоку, перенісши вагу з однієї ноги на іншу. Також гарний вигляд буде мати фото, якщо ноги будуть лежать одна на одній, утворюючи одну лінію. Оскільки для фотосесій дівчата завжди підбирають різні аксесуари, то можна на плечі накинути шаль або іншу легку тканину і тим самим приховати повноту плечей. Живіт приховає виставлена вперед сумочка (фото 5).

Як фотографуватися повним дівчатам (пози) - фото5

Повні дівчата будуть мати гарний вигляд на фото, якщо схрестять ноги в руки. Ця поза надає образу жіночності, адже демонструє прекрасні вигини жіночого тіла. Для зйомки можна підібрати відверте вбрання, звісно, якщо ви розкута особистість. Зйомки на вулиці проходять часто в басейні, біля моря, в траві, в полі. Попросіть свого фотографа, щоб він зняв ракурс зверху і продивіться отриманий кадр. Ви побачите, що візуально тіло зменшилось в вазі і фігура здається дуже жіночною (фото 6).

Як фотографуватися повним дівчатам (пози) - фото6

Як уже відмічено, під час фотографування повним дівчатам потрібно уникати сильно розкинутих ніг та рук, а також притиснутих до тіла. Станьте в півоберта, одну руку покладіть на голову, в іншій тримайте сумочку. Вийде дуже спокусливе фото (фото 7).

Як фотографуватися повним дівчатам (пози) - фото7

Повним дівчатам рекомендують фотографуватися в полуанфас. Це робиться для того, щоб на фото не з'явилося ненароком друге підборіддя і, щоб візуально воно не виглядало товстим. Якщо ви маєте довге волосся, то його краще розпустити. Таким чином ви візуально зробите обличчя менш круглим і звузите його (фото 8).

Як фотографуватися повним дівчатам (пози) - фото8